از كجا شروع كنيم ?

چگونگی ساخت یک صفحه اینستاگرام برای تجارتتان یکشنبه ۲۲, مهر ۱۳۹۷

آیا می خواهید خبرمایه اینستاگرامتان ،برند شما را تبلیغ کند ؟

ایا به دنبال راههایی برای ساخت اینستاگرام که اشخاص را شناسایی کند هستید؟

جذب مخاطب مورد نظر در اینستاگرام با یک روش برنامه ریزی شده ی بصری خودتان شروع می شود.

در این مقاله چگونگی تشخیص سبک اینستاگرام درتجارتتان را کشف خواهید کرد.

 

  • هویت بصری برند خود را منعکس کنید

مشخصات برند مانند نوع قلم ،رنگ  و لوگوی آن ابزاری مهم در ایجاد شناخت و یادآوری آن است.مدام از مشخصاتش استفاده کنید، تا دنبال کنندگانتان بتوانند به راحتی شما را در خبرمایه شناسایی کنند .

اینستاگرام فرشی، به طور موثری لوگویشان را در پست های اینستاگرام وارد می کند.البته لوگوهایشان را به هر عکسی اضافه نمی کنند ،بلکه آنرا برای همراه بودن با عکسها ،به دفعات مناسب اضافه میکنند.

ضمنا اینستاگرام کدبوری ،کلا درباره ی تکرار نمادین رنگ بنفش است.نه تنها این کار هویت برندشان را تقویت می کند ،بلکه تداوم زیباشنایی در اینستاگرام را نیز به دنبال دارد.

 

استفاده از مشخصه ی فیلتر

یکی از راه های ایجاد خبرنامه اینستاگرام و زیباشناسی جامع ، یافتن فیلتری صحیح و کار با آن است.اگرچه این به ان معنی نیست که برای ادامه ی حیات برند اینستاگرامتان ،به یک فیلتراکتفا کنید ،بلکه به آن معنی ست که کارتان را به چند فیلتر مشابه محدود کنید.

این یک سرقت دقیق بصری اما بسیار موثر است ،همانطور که در خبرنامه اینستاگرام ایلیا پوتری میتوانسد ببینید.

شخصیت تلویزیونی لوران کونراد به وضوح از یک فیلتر برای تمامی عکسها استفاده می کند.این نه تنها پیوستگی را در خبرمایه خود ایجاد می کند بلکه حالت یا حسی برای پست هایش درنظر میگیرد.

بهنگام انتخاب یک فیلتر ،درباره ی احساسی فکر کنید که میخواهید در مردم بهنگام بالا پایین کردن صفحه اینستاگرام ایجاد کنید.کلاسیک؟ وینتیج ؟ تیره یا برانگیخته ؟روشن و مثل هوا ؟فیلتر درست به شما کمک میکند حالتی خاص برای پست هایتان داشته باشید.

 

راه جالب دیگر برای فکر کردن به فیلترهای اینستاگرام از طریق مطالعه علمی حقیقی است.رفینری ۲۹ بهترین فیلترها را مطابق علم به اشتراک می گذارد.

چگونه دیگران را قانع کنیم؟

استفاده از فیلترها تنها راه خلاق بودن در مورد عکس ها نیست.راههای جالب دیگری نیز وجود دارند که در عکاسی شما دخیل اند.برای مثال ، ادغام عکس ها راه جالبی است که چندین عکس را در یک پست به تصویر میکشد.انها به طور بصری پویا بوده و بشدت در بازاریابی مفهومی بصری مفیدند.

طبیعتا ،برندهایی چون بنفیت که محصولات بسیاری برای عرضه دارند ،عاشق استفاده از ادغام عکس ها در اینستاگرام هستند.ادغام ها در ایجاد راهنمایی گام به گام بصری مثل تصویر زیر عالی اند. اعداد،متن و حتی لوگویتان را به برند عکس های ادغامی اضافه کنید.

با این ادغام ، استپلز جذابیت اندکی به طرفدارانش نشان داد تا راه مناسبی در درنظرگیری دیسک های فلاپی در میز لوازم جانبی به انها نشان دهد.

همچنین ویدیو نوع مهمی از مفهوم بازاریابی بصری است.آیا می دانستید که دنبال کننده هایی که ویدیو ها را تماشا میکنند ، به احتمال ۸۵ درصد آن محصول را می خرند.و تا سال ۲۰۱۹،پیش بینی می شود که ۸۰ درصد از کل ترافیک اینترنتی شامل این ویدیو ها خواهد بود.

حالا که اینستاگرام به شما اجازه ی به اشتراک گذاری ویدیوهای ۳ تا ۶۰ ثانیه ای را می دهد و ویژگی جدیدی به نام وقایع اینستاگرام (همان استوری ها ) اضافه شده ،مهم است که ویدیو هایی را به ترکیب مفهوم بصری خود اضافه کنید.

بازفید تستی ، ویدیو اینستاگرام را که حداقل تا انجا که مربوط به صنعت غذا ست ،به انحصار خود درآورده است.با استفاده از موسیقی پشت صحنه جالبی که به عنوان پوشش ویترین درنظر گرفته می شود، ویدیوهایشان می تواند به سرعت زیادی میلیون ها بار دیده شود.

 

ویژگی اشتراک تصاویر محصول از طرف طرفدارانتان

رسانه اجتماعی ،متصل شدن به مخاطبانتان است و هیچ چیزی بهتر از محتوایی نیست که  توسط کاربر ایجاد شده باشد.این نوع از پست های اینستاگرامی به دو دلیل مهم هستند: اولا انها خبرمایه اینستاگرامتان را از یک آلبوم بروشورمانندی به  وسیله ی بازگو کننده داستان اساسی و معتبر تبدیل می کنند. دوما آنها مخاطبان شما را به جمع خودشان جذب می کنند.

موسسان تناسب اندام “سریع حرکت کنید ” بناهم های کارنا و کارتینا بودند.شهرت ترکیب ایده آلی از تصاویر در خبرمایه اینستاگرامشان تکمیل کرده است.درکنار تبلیغات محصولاتشان ،آنها پست هایی را ترکیب می کنند که استوری های تناسب اندام “سریع تر حرکن کن ” را برجسته می کردند.آنها به مشترکین “سریع حرکت کنید “اجازه می دهند که داستان های واقعی و شخصی شان را درباره ی سفرخود بیان کنند.

با استفاده از طرفداران آنها بعنوان تاثیر گذاران ، عبارت :سریع حرکن کن ” به مخاطبان حقیقی اجازه می دهد که به تاثیر محصولاتشان دسترسی داشته و مشتریانی جدی و وفادار ایجاد کنند.

پوتری بان مثال خوبی از یک برند است که می داند چگونه کاربر را با محتوایش درگیر کند.از طریق کمپین هشتک خودشان #پوتری بارن من ، می توانند بهترین عکس ها را از مشتریانشان پیدا کرده و مجددا پست کنند .همچنین می توانید ازاین تاک تیک استفاده کنید تا به مشتریان بالقوه نشان دهید که چطور دیگران از محصولات شما استفاده می کنند.

نست ،سازنده دوربین های امنیتی برنامه ریزی شده ،ویدیوهایی از کاربرهای معروف از بیدارشدن حیوانات مشتریان تا دور شدن آنها به اشتراک می گذارند .اگر عکس های تولید شده توسط کاربر معتبرتر از تولید شده با خود برند باشند، تصور کنید ویدیو های تولید شده توسط کاربر موثر و مشارکتی خواهند بود( مخصوصا انهایی که گربه دارند).

 نتیجه گیری

برای فروش موفقیت آمیز مخاطبانتان در سطحی بصری همانند اینستاگرام، نیاز دارید حضورشناخته شده و  دایمی تان را گسترش دهید.از خبرمایه ی کلی شما تا تصاویر و ویدیو های شخصی ای که پست می کنید ، هریک از آنها باید برند را یادآوری کند.

خبرمایه اینستاگرامتان ، مشارکت دنبال کنندگان و حتی یادآوری برند ووفاداری به ان ، به خوبی و تاثیرگذاری تصاویری هستند که پست میکنید.به همان دلیل مهم است که روش بصری اینستاگرام را دنبال کنید و به ان اکتفا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *