از كجا شروع كنيم ?

ایده هایی برای کسب و کارهای اینترنتی یکشنبه ۲۲, مهر ۱۳۹۷

کسانی هستند که باورهای نادرستی از کلیت کسب و کارهای اینترنتی دارند، به چند مورد از این باورها که گاهی مانع ورود افراد به این نوع کسب و کارها می شود، اشاره می کنیم:

  • برخی تصور می کنند که نمی توانند از اینترنت درآمد کسب کنند! این افراد باید به این باور برسند که از طریق اینترنت نه تنها می توانند به درآمد بلکه درآمد میلیونی هم می توانند برسند.
  • از طرفی برخی دیگر تصور می کنند که با کسب و کار اینترنتی می توانند یک شبه پولدار شوند! اینگونه افراد هم باید بر این قضیه واقف شوند که کسب درآمد از اینترنت نیازمند داشتن برنامه، صرف وقت و کار مداوم است.
  • برخی دیگر تصور می کنند هرچیزی که در اینترنت است دروغ و فریبکاری است! برخلاف این تصور خیلی از محصولات و خدمات اینترنتی فوق العاده هستند تنها کافیه یکبار امتحان کنید.

خیلی از افراد علاقه ای به کار کردن در خارج از منزل خود را ندارند یا بنا به دلایلی نمی توانند بیرون از منزل خود مشغول به کار شوند. به همین دلیل به دنبال روش هایی برای کار در منزل می گردند. ما در این پست چند ایده کار برای این افراد داریم، ایده هایی برای اینکه همین حالا کار در منزل را شروع کنید:

۱٫تایپ کنید و پول در بیاورید.

۲٫خدمات ترجمه ارائه دهید.

۳٫تولید کننده محتوا شوید.

۴٫مدیریت سایت از راه دور در منزل

۵٫کار در منزل با راه اندازی کترینگ مواد غذایی و فروش آنلاین آن

۶٫کار در منزل از طریق ساخت محصولات دست ساز و فروش اینترنتی آنها

۷٫همکاری در فروش را در منزل تجربه کنید.

۸٫فروش مجدد محصولات دیگران

۹٫ادمین شبکه های اجتماعی شوید

۱۰٫تولید فایل های صوتی در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *